Ziyaretçi Defteri | Hakkımızda | Sohbet Mekanları | İletişim
Anasayfa
11,615

Şu kâinatın Sahip ve Mutasarrıfı, elbette bilerek yapıyor ve hikmetle tasarruf ediyor ve her tarafı görerek tedvir ediyor ve herşeyi bilerek, görerek terbiye ediyor ve herşeyde görünen hikmetleri, gayeleri, faideleri irade ederek tedvir ediyor.

Yer: Mektubat / 19. Mektub / Mu'cizat-ı Ahmediye
Okuyan ve Açıklayan: Dr. Ahmet Çolak

Yorumlar ve Yorum ekle

 • muhammed (*) - Pzt, 09/07/2012 - 21:00
  Ahmet abimiz dersleri çok güzel açıklıyor ama ders esnasında soru soran kişilerin sorularını da cevaplaması lazım...Ders esnasında bir abimiz Müseylime-i Kezzaptan bahsediyor,Ahmet abi ise soruyu duymazdan geliyor..Bence yanlış.. Nurpenceresi: Değerli Kardeşimiz; yorumunuzu Ahmet abimize bildirdik, gelen cevap aynen şu şekildedir: Evet haklısınız, sorulara cevap vermek gerekir. Ancak, bazen hem konunun dağılmasına hem de farklı bir yere kaymasına neden olabilir endişesiyle cevap vermediğimiz de oluyor. Elbette en güzeli bir soru varsa buna cevap vermektir. Bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışalım inşallah.. Allah razı olsun.. Ahmet Çolak Selam ve dua ile...
  Cevapla
 • nurettin (*) - Pzr, 25/03/2012 - 21:00
  hocam ALLAH razı olsun her akşam bir veya iki sohpetinizi izliyorum .siteden olan tüm derslerinizi inşaallah izleyeceğim .ALLAH nasip ederse dunızda bizede yer verin inşaallah..
  Cevapla
 • zehra (*) - Cum, 02/04/2010 - 21:00
  ALLAH EBEDİYEN RAZI OLSUN BU SİTEYI HAZIRLAYANLARDAN.DEĞERLİ ABİLERİN SOHBETLERİNİN TAMAMI OLSA, BİZİM İÇİN COK İYİ OLUR.
  Cevapla
 • ayhan akgül (*) - Pzr, 14/02/2010 - 22:00
  bize böyle bir eserleri bizlere yazan ve tanıştıran başta üstadımız olmak üzere tüm abilerimizden allah cc luhu razı olsun
  Cevapla
Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.

Popüler içerik